Jauna nedēļa, jauns konkurss – laimē noderīgu balvu no “Wash and Drive”!

“Wash and Drive” ir pašapkalpošanās automazgāšanas tīkls Latvijā ar automazgātvām lielākajās Latvijas pilsētās – Rīgā, Daugavpilī, Liepājā, Ventspilī, Jelgavā, Valmierā, Cēsīs, Saldū. Pieejams visu diennakti 365 dienas gadā.

Rīgā ir pieejama jauna koncepta automazgātava – “Wash and Drive Express”. Tajā auto atrodas uz automatizētās 40 metru garas konveijera līnijas, kur 3 minūšu laikā tas tiek rūpīgi nomazgāts, ievaskots un nožāvēts. Autovadītājs tikmēr var baudīt gaismas un putu šovu neizkāpjot no mašīnas.

Express automazgātavā ir izveidota liela putekļsūcēju zona, kur zem jumta ar ļoti jaudīgiem putekļu sūcējiem var ērti iztīrīt auto salonu, vienlaicīgi izmantojot divas iesūkšanas caurules katru sāvā automašīnas pusē, un ar saspiesto gaisu izpūst putekļus un ūdeni no mazākām nišām.

“Wash and Drive” automazgātavās var ērti norēķinies skaidrā naudā, ar bankas karti un ar virtuālo klienta karti jūsu telefonā. Juridiskiem klientiem piedāvājam noslēgt pēcapmaksas līgumu, kas dod iespēju darbiniekiem mazgāt uzņēmuma automašīnas un saņemt vienu kopēju rēķinu.